• Rodičovské združenie Plickova deťom

Cieľom RZ Plickova deťom je:

·         Podpora a rozvoj edukačno výchovnej činnosti na Základnej škole Plickova 9, Bratislava.

·         Podpora a rozvoj vzdelávania detí a mládeže.

·         Podpora a rozvoj kreatívneho talentu u detí, mládeže a dospelých.

·         Podpora a rozvoj existujúcich, nových aj inovatívnych foriem vzdelávania pre deti a mládež.

·         Podpora a rozvoj realizačných aktivít smerujúcich k rozvoju a skvalitneniu vzdelávania.

Za týmto účelom RZ Plickova deťom bude najmä:

-          organizovať a zabezpečovať výchovno-vzdelávacie, športové, spoločenské a kultúrne  )
             aktivity a podujatia, semináre a školenia,

-          organizovať verejnoprospešné aktivity a zbierky charitatívnej povahy,

-          realizovať publikačné a konzultačné aktivity,

-          presadzovať legislatívne zmeny na regionálnej a celoštátnej úrovni a uskutočňovať
             všetky iné, zákonom povolené a dostupné aktivity smerujúce k  naplneniu cieľov
             združenia.

Stanovy RZ Plickova deťom